POBIERZ DARMOWY PORADNIK

I dowiedz się JAK MÓWIĆ ŁADNIEJ!
 
Zupełnie darmowy poradnik niedługo trafi na Twoją skrzynkę e-mail!
Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że chcesz mówić ładniej!
Dużo mówisz, pracujesz z klientem, prowadzisz zajęcia, wykłady, webinary lub nagrywasz podcast albo wideobloga?

Marzysz o pracy głosem, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zastanawiasz się, jak trensować głos?

Masz świadomość tego, że w życiu prywatnym jak i zawodowym ważne jest nie tylko to CO mówimy, ale również JAK to robimy.

POBIERZ DARMOWY PDF
i dowiedz się jak mówić ładnie!
Nazywam się Magdalena Gościmska
i chętnie pomogę ci lepiej poznać swój głos.

Na co dzień pracuję głosem, który szkolę od wielu lat. Najpierw w studium wokalnym, później na studiach i w radiu, aż wreszcie w studium aktorskim i licznych kursach, które pomogły mi przygotować się do pracy z mikrofonem i na scenie. Od niedawna tworzę również swój podcast o głosie i języku.

Głos to narzędzie, nad którym można pracować i uwierz mi wiem co mówię. Wszystko jest tylko kwestią pracy, wytrwałości i naszej determinacji.

Jako młoda dziewczyna mówiłam zdecydowanie za cicho i niechlujnie a w przypływie emocji zbyt piskliwie. Brakowało mi świadomości, że mogę panować nad swoim głosem i jego brzmieniem. Zaczęłam to powoli odkrywać na zajęciach wokalnych, które uświadomiły mi także, że systematyczna praca nad głosem, dykcją i oddechem przynosi niewiarygodne efekty. Gdy zaczęłam mówić wyraźniej, wykorzystywać przeponę i panować nad głosem zyskałam znacznie więcej pewności siebie, dzięki czemu ludzie chętniej mnie słuchali i postrzegali jako osobę o wiele bardziej kompetentną.

Ty też możesz mówić ładniej!
[bot_catcher]